Group clone (1.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Group
jv: Grup

en: Enabled
jv: Urip

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Revert
jv: Baléknā
