Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Comments
bg: Коментари

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Apply
bg: Търси

en: Edit comment
bg: Редактирай коментар

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар
