Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
