Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Comments
bs: Komentari

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Edit comment
bs: Uredi komentar

en: Delete comment
bs: Obriši komentar

en: Post date
bs: Datum objave
