Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (24 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Content
fr: Contenu

en: Group
fr: Groupe

en: Comments
fr: Commentaires

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Default
fr: Par défaut

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Approved
fr: Approuvé

en: Approval status
fr: Statut d'approbation

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Edit comment
fr: Modifier le commentaire

en: Delete comment
fr: Supprimer le commentaire

en: Post date
fr: Date de publication

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Approved status
fr: Statut approuvé

en: Dropbutton
fr: Liste déroulante

en: Comment Type
fr: Type de commentaire

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
fr: Ce champ a été désactivé par le plugin pour garantir la fonctionnalité attendue.

en: View relation link
fr: Voir le lien de relation
