Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Group
he: קבוצה

en: Comments
he: תגובות

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Approved
he: מאושר

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Edit comment
he: עריכת תגובה

en: Delete comment
he: מחיקת תגובה

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
