Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Approval status
hu: Elfogadási állapot

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Edit comment
hu: Hozzászólás szerkesztése

en: Delete comment
hu: Hozzászólás törlése

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Asc
hu: Növ

en: Approved status
hu: Elfogadás állapota

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: Comment Type
hu: Hozzászólástípus

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation link
hu: Kapcsolat megtekintéséhez hivatkozás

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése
