Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (23 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Content
it: Contenuto

en: Group
it: Gruppo

en: Comments
it: Commenti

en: Reset
it: Ripristina

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Approved
it: Approvato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Edit comment
it: Modifica commento

en: Delete comment
it: Elimina commento

en: Post date
it: Data di inserimento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: « First
it: « Prima

en: Last »
it: Ultima »

en: Approved status
it: Stato di approvazione

en: Dropbutton
it: Casella a discesa

en: Comment Type
it: Tipo di commenti
