Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Reset
kk: Ысыру

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Edit comment
kk: Пікірді өзгерту

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою
