Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Comments
nl: Reacties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit comment
nl: Reactie bewerken

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: Approved status
nl: Goedgekeurde status

en: Dropbutton
nl: Keuzeknop

en: Comment Type
nl: Reactietype
