Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Comments
os: Комментари

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд
