Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Title
pt: Título

en: Content
pt: Conteúdo

en: Group
pt: Grupo

en: Comments
pt: Comentários

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: All
pt: Tudo

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Approved
pt: Aprovado

en: Unapproved
pt: Não aprovada

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Edit comment
pt: Editar comentário

en: Delete comment
pt: Apagar comentário

en: Post date
pt: Data de publicação

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Approved status
pt: Status aprovado

en: Dropbutton
pt: Botão suspenso

en: Comment Type
pt: Tipo de Comentário
