Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Comments
ru: Комментарии

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Approved
ru: Одобрено

en: Unapproved
ru: Не одобрено

en: Approval status
ru: Состояние одобрения

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Edit comment
ru: Изменить комментарий

en: Delete comment
ru: Удалить комментарий

en: Post date
ru: Дата публикации

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Approved status
ru: Утверждённый статус

en: Dropbutton
ru: Раскрывающаяся кнопка

en: Comment Type
ru: Тип Комментария
