Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Group
si: සමූහය

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
