Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Approved
sv: Godkänd

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Edit comment
sv: Redigera kommentar

en: Delete comment
sv: Radera kommentar

en: Post date
sv: Datum för inlägg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Approved status
sv: Status för godkänd

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp
