Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
