Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Edit comment
th: แก้ไขความคิดเห็น

en: Delete comment
th: ลบความคิดเห็น

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Approved status
th: สถานะได้รับการอนุมัติ

en: Comment Type
th: ชนิดของความคิดเห็น
