Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Group
da: Gruppe

en: Comments
da: Kommentarer

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Approved
da: Godkendt

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Edit comment
da: Redigér kommentar

en: Delete comment
da: Slet kommentar

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Approved status
da: Godkendt status

en: Dropbutton
da: Dropknap

en: Comment Type
da: Kommentartype
