Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Edit comment
dz: བསམ་བཀོད་ཞུན་དག་འབད་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་
