Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Group
el: Ομάδα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Edit comment
el: Επεξεργασία σχολίου

en: Delete comment
el: Διαγραφή σχολίου

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ

en: Comment Type
el: Τύπος Σχολίου
