Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Comments
lv: Komentāri

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Edit comment
lv: Labot komentāru

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
