Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
