Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Comments
af: Kommentaar

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: Edit comment
af: Wysig kommentaar

en: Delete comment
af: Skrap kommentaar

en: - All -
af: - Alle -
