Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (16 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Content
cy: Cynnwys

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Edit comment
cy: Golygu sylwadau

en: Delete comment
cy: Dileu sylwadau

en: Post date
cy: Dyddiad cofnod

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
