Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Group
fi: Ryhmä

en: Comments
fi: Kommentit

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Approved
fi: Hyväksytty

en: Unapproved
fi: Hyväksymätön

en: Apply
fi: Käytä

en: Edit comment
fi: Muokkaa kommenttia

en: Delete comment
fi: Poista kommentti

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Approved status
fi: Hyväksynnän tila

en: Comment Type
fi: Kommenttityyppi
