Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Comments
hr: Komentari

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Edit comment
hr: Uredi komentar

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Asc
hr: Uzlazno
