Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Edit comment
hy: Խմբագրել մեկնաբանություն

en: Delete comment
hy: Ջնջել մեկնաբանություն
