Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Comments
ja: コメント

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Approved
ja: 承認済み

en: Approval status
ja: 承認ステータス

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Edit comment
ja: コメントの編集

en: Delete comment
ja: コメントの削除

en: Post date
ja: 投稿日

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Approved status
ja: 承認されたステータス

en: Dropbutton
ja: ドロップボタン

en: Comment Type
ja: コメントタイプ

en: View relation
ja: 関連を見る
