Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Comments
jv: Komèntar

en: Reset
jv: Baléknā

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
