Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Desc
ka: აღწერა

en: - All -
ka: - ყველა -
