Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: Edit comment
my: မှတ်ချက်အား ပြုပြင်ရန်

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: - All -
my: - အားလုံး -
