Group Comment (1.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Group
ne: समूह

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
