Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Edit comment
nn: Rediger kommentar

en: Delete comment
nn: Slett kommentar

en: - All -
nn: - Alle -
