Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Edit comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਸੋਧੋ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
