Group Comment (1.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
