Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Default
am: ነባሪ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Edit comment
am: አስተያየትን አርትእ

en: Delete comment
am: አስተያየት ስርዝ

en: Posted in
am: የታተመው በ
