Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Group
ast: Grupu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Reset
ast: Reafitar

en: Default
ast: Predefiníu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina
