Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Edit comment
eo: Redaktu komenton

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
