Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Edit comment
gu: ટિપ્પણી સંપાદિત કરો
