Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Titill

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: Comments
is: Ummæli

en: Reset
is: Endursetja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Approved
is: Samþykkt

en: Apply
is: Virkja

en: Delete comment
is: Eyða ummælum

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Comment Type
is: Gerð ummæla
