Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Edit comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ

en: Delete comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಅಳಿಸಿ
