Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Edit comment
mn: Сэтгэгдэл засах

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах
