Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Group
pl: Grupa

en: Comments
pl: Komentarze

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Edit comment
pl: Edytuj komentarz

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Approved status
pl: Status zatwierdzonego

en: Comment Type
pl: Typ komentarza
