Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Group
pt: Grupo

en: Comments
pt: Comentários

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Default
pt: Predefinido

en: All
pt: Todos

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Approved
pt: Aprovado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Delete comment
pt: Eliminar comentário

en: Posted in
pt: Colocado em

en: Post date
pt: Data de entrada

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Asc
pt: Ascendente

en: Approved status
pt: Estado aprovado

en: Comment Type
pt: Tipo de comentário
