Group Comment (2.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Group
uk: Група

en: Comments
uk: Коментарі

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Approved
uk: Схвалено

en: Unapproved
uk: Несхвалене

en: Approval status
uk: Стан схвалення

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Edit comment
uk: Редагувати коментар

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Approved status
uk: Стан схвалення

en: Comment Type
uk: Тип коментаря
