Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Group
et: Grupp

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Approval status
et: Heakskiidu olek

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Edit comment
et: Muuda kommentaari

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: Posted in
et: Postitatud

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Approved status
et: Kinnitamise olek

en: Comment Type
et: Kommentaari tüüp
