Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Group
lt: Grupė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Default
lt: Numatytasis

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Edit comment
lt: Redaguoti komentarą

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
