Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Comments
sq: Komente

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Edit comment
sq: Ndrysho komentin

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Posted in
sq: Dërguar në
