Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Group
tr: Grup

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Approved
tr: Onaylı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Edit comment
tr: Yorumu düzenle

en: Delete comment
tr: Yorumu sil

en: Posted in
tr: İlgili konu

en: Post date
tr: Gönderi tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Asc
tr: Artan

en: Approved status
tr: Onay durumu

en: Comment Type
tr: Yorum Tipi
