Group Comment (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Group
ur: گروپ

en: Comments
ur: تبصرے

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
